понеділок, 22 лютого 2016 р.

"Дерево Миру"

Планета Земля опинилася в полоні проблем, злості та ненависті. Їй потрібна наша допомога! Світова ініціатива "TREES OF PEACE" набирає обертів! До ініціативи "Дерева Миру" щодня долучаються особливі люди з різних країн!
Автор ідеї, координатор проекту – Лілія Ткаченко
Чому проведення акції "Дерева Миру" є важливим?
• Проявляємо позицію за МИР, стаючи частиною Всесвітнього дійства!
• Сприяємо озелененню міста, країни, планети!
• Проводимо час з користю для світу!
Головними напрямками ініціативи є усвідомлення важливості миру, об’єднання представників національних спільнот в Україні та за кордоном. Ініціатива гуртує людей і їх позитивну енергію, яку вони передадуть деревам у різних куточках світу, дерева будуть рости і укріплювати мир, співдружність та свідоме життя. Кожен має сфотографуватися зі своїм Деревом Миру та завантажити фото в соцмережі з текстом #treesofpeace та на сайт-інтерактивну карту світу, де можна згодом побачити фото дерев з усіх куточків нашої планети.
Ініціатива отримала сприяння Кабінету Міністрів України. Партнером ініціативи «Дерева Миру» («TREES OF PEACE») є також всесвітній глобальний рух за чисту планету «Lets do it, world», який об’єднує 112 країн світу.

На території Нововоронцовського району акцію підтримує ГО «Надія Нововоронцовщини», Майстерня екологічного громадського активіста (Нововоронцовка). Координатор – Раєвський Олександр.

Орієнтовна дата проведення 9 квітня 2016 року. 

"Батарейки, здавайтесь!"

ГО «Надія Нововоронцовщини» спільно з Майстернею екологічного громадського активіста підтримує Всеукраїнську волонтерську акцію «Батарейки, здавайтесь!».
Проект «Батарейки, здавайтеся!» народився в 2013 році в Дніпропетровську як відповідь на запит від людей: «Куди подіти відпрацьовані батарейки?». В рамках проекту відбувається відкриття пунктів збору використаних джерел живлення та передача їх на утилізацію.
Проект будується на таких принципах:
Ініціатива знизу
«Батарейки, здавайтеся!» є реалізацією волі людей та організацій збирати батарейки самостійно.
Ми віримо, що спільна ініціатива працює краще штрафів та покарань, і має більше довгострокових ефектів.
Децентралізація
Просвітницьку роботу та транспортування батарейок виконують координатори пунктів, а не якась спеціальна організація.
Ніхто не зможе вплинути на вас так ефективно, як ваші сусіди та колеги по роботі. Ніхто не доставить батарейки до перевалочного пункту так дешево, як активіст якому по дорозі.
Економія бюджету
Ми вважаємо, що відповідальність на збір та переробку батарейок мають нести покупці, продавці та виробники батарейок, а не платники податків і державний бюджет.
Збір батарейок — не привід для розтринькування грошей, він має відбуватись максимально економно та ефективно.
Незалежність

Від самого початку проект працює як ініціатива, незалежна від окремих державних чи комерційних організацій. Ми працюємо на довгостроковий результат, а не тимчасовий піар, задля єдиного блага для суспільства.